Ліон Авто

1 МІЛЬЙОН PEUGEOT 3008 БУЛО ВИПУЩЕНО НА ЗАВОДІ У СОШО

1 МІЛЬЙОН PEUGEOT 3008 БУЛО ВИПУЩЕНО НА ЗАВОДІ У СОШО

Усього через п'ять років після запуску кросовера PEUGEOT 3008 другого покоління цей автомобіль відзначає важливе досягнення – випуск 1 млн. екземплярів, вироблених на заводі в місті Сошо,Франція. Співробітники підприємства зібралися навколо ювілейного автомобіля PEUGEOT 3008 Hybrid4, щоб відсвяткувати випуск мільйонного кросовера, який сьогодні заслужено став одним із бестселерів Бренду.

Великий успіх: кросовер PEUGEOT 3008 другого покоління вже подолав позначку 1 млн. вироблених автомобілів! Кросовер PEUGEOT 3008 розпочав свою кар'єру з того, що завоював небувале визнання автомобільних експертів: сімдесят шість нагород по всьому світу, включаючи престижний титул «Автомобіль року 2017 в Європі». Слідом за визнанням експертів прийшла і любов покупців по всій земній кулі: сьогодні автомобіль виробляється на кількох заводах у різних країнах, а загальний обсяг випуску моделі перевищив 1 млн. екземплярів.

У Франції кросовер PEUGEOT 3008 є лідером свого сегменту з першого місяця виходу на ринок. На загальноєвропейському автомобільному ринку за підсумками 2021 року він посідає друге місце у сегменті кросоверів. Також модель PEUGEOT 3008 має сильні позиції в Південній Європі: перше місце за популярністю в Португалії, друге місце в Італії та Іспанії..

Близько 65% продажів кросовера PEUGEOT 3008 припадає на загальноєвропейський ринок. За межами Європи основними ринками збуту автомобіля PEUGEOT 3008 є Туреччина, Ізраїль, Японія, Єгипет. Понад 80% продажів припадає на версії з автоматичною коробкою передач, майже 38% автомобілів продаються в максимальних комплектаціях – ці цифри чудово ілюструють вірність обраної стратегії upmarket і престижність позиціонування бренду PEUGEOT на ринку..

Кросовер PEUGEOT 3008 пропонує найсучасніші технології допомоги водію, а також інноваційний салон PEUGEOT i-Cockpit® з високоякісним екраном у ролі панелі приладів і 10-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм. Автомобіль являє собою ідеальне втілення ідеї «сила вибору»: традиційні двигуни внутрішнього згоряння або унікальний гібрид, що заряджається, привід на два або чотири колеса, безліч комплектацій і опцій. Незмінним залишається лише один пункт – задоволення від водіння у комбінації з високою ефективністю.

Кросовер PEUGEOT 3008 завоював визнання покупців у Європі та Україні завдяки своєму яскравому дизайну, відмінним ходовим якостям, широкому набору передових технологій, а також сучасному інтер'єру. Так, салон i-Cockpit® пропонує високотехнологічну та одночасно затишну атмосферу. Він дарує зовсім нове місце існування, в якому клієнти почуваються невимушено і комфортно. У результаті автомобіль PEUGEOT 3008 демонструє один із найвищих рівнів задоволення запитів клієнтів – як у Європі, так і в Україні..

В Україні PEUGEOT 3008 пропонується у 4х комплектаціях з трьома турбодизельними двигунами на 1,5 та 2 літри на 130, 150 та 180 кінських сил. А також доступна і топова гібридна версія PEUGEOT 3008 Hybrid4: сумарна потужність 300 к.с., повний привід, можливість руху тільки на електротязі! Познайомтеся ближче з кросовером PEUGEOT 3008 і переконайтеся особисто у всьому сказаному вище – чекаємо на тест-драйві.