Ліон Авто

Компактний медичний автомобіль на базі PEUGEOT PARTNER

Компактний медичний автомобіль на базі PEUGEOT PARTNER

Швидке реагування та мобільність є пріоритетними, коли це стосується життя людини і транспортування її до медичного закладу. Але іноді ця задача є надзвичайно складною через щільну забудову міст або погані дорожні умови. Саме тому Бренд PEUGEOT та компанія «Автоспецпром» запропонували ефективне рішення даної проблеми – зустрічайте компактний медичний автомобіль побудований на базі PEUGEOT Partner.

В умовах сучасної тісної міської забудови все більш важливим фактором для автомобіля стає його маневреність. Причому дане твердження справедливе також і для автомобілів спеціального призначення – наприклад, медичних. Саме тому, лідер українського ринку медичного транспорту компанія «Автоспецпром» та фахівці Бренду PEUGEOT представляють автомобіль для швидкої допомоги класу А1 на базі PEUGEOT Partner – оптимальна адаптація моделі до особливостей українського рельєфу і дорожньо-транспортної інфраструктури регіонів України.

Салон автомобілю укомплектували всім необхідним професійним обладнанням. Це дозволяє здійснювати основний медичний догляд за пацієнтом у відповідності до всіх вимог і стандартів. Все устаткування в машині розташували таким чином, щоб забезпечити медичним працівникам швидкий та комфортний доступ до нього. Крім того, нова мобільна “швидка” має параметри, які сприяють суттєвому скороченню часу прибуття до пацієнтів або транспортуванню хворих до медичних закладів. 

Так, компактний медичний автомобіль оснащений:

  • ноші на колесах, крісло складне, простирадло для перенесення хворих;

  • портативний кисень -  важливий чинник в умовах пандемії COVID-19;

  •  дефібрилятор автоматичний з ритмом та записувачем показників пацієнта; 

  • установка для вливання; 

  • сумка-укладка для невідкладної допомоги.  

«Цей автомобіль призначений як для доїзду медиків до пацієнтів, так і для перевезення хворих, - розповів заступник директора ТОВ «Автоспецпром» Кирило Коморкін. Він підкреслив: “Для цього транспортний засіб обладнали усім необхідним. Удосконалення автомобіля не припинялося майже до останніх днів запуску у виробництво. Ми намагалися врахувати всі чинники. В результаті в нас вийшло – маючи компактні розміри автомобіля зовні, ми зробили салон транспортного засобу максимально містким. Крім того, з урахуванням інтересів як медиків, так і пацієнтів ми знайшли оптимальний на цей час баланс «якість-вартість» для лінійки автомобілів спецпризначення для сільської місцевості. Вважаю, що ми пропонуємо максимально адаптовані до потреб ОТГ та сільських амбулаторій моделі, особливо у регіонах зі складним гірським рельєфом. Нові автомобілі пропонуються у двох модифікаціях: повнопривідні та передньопривідні».

Вибір автомобіля PEUGEOT Partner як основу для переобладнання в компактний медичний автомобіль не випадковий, адже даний автомобіль готовий запропонувати багато переваг, які суттєво вирізняють його поміж конкурентів. Так, автомобіль оснащується дизельним двигуном 1,6 HDi потужністю 92 кінські сили, який дозволяє заощадити на пальному та щорічному обслуговуванні. Комплектація автомобіля пропонує 3-х місний салон та місткий багажний відсік, що дозволяє максимально оснастити його всім необхідним для медиків та зручно розташувати бригаду. А головне те, що автомобіль пропонується в 2х варіантах: передньопривідний – для рівнинного рельєфу; а такаж доступний і повнопривідний варіант від французької компанії зі світовим ім’ям DANGEL 4x4 –задня підвіска незалежна із стабілізаторами поперечної стійкості та роздільною конструкцією пружин і амортизаторів, що надає автомобілю стійкості та маневреності, «гасить» поштовхи при різких змінах руху. Саме ці переваги роблять PEUGEOT Partner ідеальним в плані ціна/якість!

«Висока якість роботи, відповідальність та професіоналізм команди «Автоспецпрому» були відзначені на глобальному рівні. Після успішного проходження перевірки на відповідність світовим стандартам, яка була проведена незалежним міжнародним аудитором Bureau Veritas, концерн PSA Groupe (Stellantis NV) надав європейський сертифікат якості найвищого рівня нашому історичному партнеру. Він дозволяє виробляти такі автомобілі не тільки для потреб України, а й для країн Європейського Союзу,» - зазначив директор концерну Stellantis Україна Руслан Акімов. – «Завдяки тісній співпраці з компанією «Автоспецпром» протягом кількох років спільними зусиллями нам вдалось реалізувати низку складних та цікавих проектів. Таких, як створення карет швидкої допомоги на базі CITROЁN Jumper та PEUGEOT Boxer. Тисячі цих автомобілів щодня обслуговують українців, які потребують допомоги, демонструючи свою витривалість та надійність сотнями тисяч подоланих кілометрів».

Компанія «Автоспецпром» є найбільшим українським виробником автомобілів швидкої медичної допомоги, яка займається трансформацією автомобілів PEUGEOT і CITROЁN для створення «швидких». В 2020 році ТОВ «Автоспецпром» пройшов повну перевірку на відповідність усім вимогам і стандартам автомобільного гіганта. За підсумками інспектування, компанії було присвоєно європейський сертифікат відповідності, який підтверджує, що готова продукція повністю відповідає вимогам концерну Stellantis (ex-Groupe PSA), перш за все - в питаннях контролю якості і методах ведення виробничого процесу. Даний сертифікат відповідності від концерну Stellantis підтверджує якість виробництва автомобілів «Швидкої медичної допомоги» і відкриває можливість експорту українських автомобілів, в тому числі і у країни Євросоюзу. Такого результату вдалося досягти завдяки наполегливій роботі команди компанії «Автоспецпром» і бажанню створювати надійний якісний продукт, який буде служити десятки років.

Автомобілі PEUGEOT неодноразово обирали для створення складних проектів під індивідуальні запити клієнтів. Так на вулицях легко зустріти: автомобілі швидкої допомоги, компактні пожежні автомобілі, транспорт для інкасаторів, унікальні електротехнічні автомобільні лабораторії, ізотермічні холодильники для перевезення медикаментів, машини для ДТЕК, автомобілі для дорожних служб, хлібні фургони, а також автомобілі для кур'єрських доставок.

Бренд PEUGEOT та компанія «Автоспецпром» сподіваються, що нова розробка стане надійним помічником і партнером українських медиків у їхній боротьбі за життя українців.  До того ж автомобілі  «Автоспецпром» планують представити і на європейському ринку. 

 

Переглянути Peugeot Partner