Ліон Авто

Автомобілі бренду PEUGEOT номіновано на титул «Авто Лідер 2022»

Автомобілі бренду PEUGEOT номіновано на титул «Авто Лідер 2022»

Скільки людей стільки й думок. Це правило однаково стосується всіх сторін життя, включаючи і вибір автомобілів. Водночас різні автомобільні конкурси, нагороди, премії дозволяють визначити найкращі автомобілі. Наприклад – національна автомобільна премія Авто Лідер, у якій від Stellantis бере участь відразу 3 автомобілі бренду PEUGEOT у різних номінаціях. І кожен із них по-своєму цікавий, унікальний, неповторний.

PEUGEOT: передові технології, простір для сім'ї, комфорт для міста

Бренд PEUGEOT завжди робив ставку на емоційний дизайн, ретельне налаштування підвіски, задоволення від водіння, сучасне оснащення, а також загальносімейні цінності. Все це знайшло відображення в автомобілях, які беруть участь у премії Авто Лідер.

Так, кросовер PEUGEOT 3008 Hybrid4 може бути прикладом використання самих передових технологій: підзаряджуваний гібрид, бензиновий двигун і два електромотори, можливість руху на електротязі без краплі пального, висока сумарна потужність 300 к.с. та відмінна динаміка, реалізація повного приводу 4х4. Оновлений кросовер PEUGEOT 5008 робить ставку на сімейні цінності: просторий 7-місний салон, великий багажний відсік, економічні дизельні мотори, безліч обладнання для безпеки та комфорту. Зрештою, нове покоління компактного хетчбека PEUGEOT 208 стане ідеальним вибором для активних городян: в'язкий, зручний, економічний автомобіль з яскравим дизайном та легким керуванням.

Переглянути сайт премії "Авто Лідер"