Ліон Авто

Новий‌ ‌PEUGEOT‌ ‌e-PARTNER:‌ ‌все‌ ‌такий‌ ‌же‌ ‌ваш‌ ‌надійний‌ ‌партнер,‌ ‌але‌ ‌тепер‌ ‌-‌ ‌з‌ ‌ електроприводом

Новий‌ ‌PEUGEOT‌ ‌e-PARTNER:‌ ‌все‌ ‌такий‌ ‌же‌ ‌ваш‌ ‌надійний‌ ‌партнер,‌ ‌але‌ ‌тепер‌ ‌-‌ ‌з‌ ‌ електроприводом

 

Бренд PEUGEOT став першим виробником, хто пропонує повну лінійку комерційних електромобілів в Європі і робить особливий акцент на просуванні даних інновацій. Сьогодні гамма PEUGEOT поповнилася моделлю PEUGEOT e-PARTNER - повністю електричною версією добре відомого вена PEUGEOT PARTNER, який є лідером європейського ринку в своєму класі.

Новинка пропонує запас ходу до 275 км (WLTP), вибір розміру і типу кузова, корисний об'єм до 4,4 куб. м, вантажопідйомність до 800 кг. Таким чином, PEUGEOT e-PARTNER готовий стати надійним партнером для тих клієнтів, яким потрібні всі ключові переваги моделі PEUGEOT PARTNER, але обов'язково з електроприводом. 

І сьогодні гамма Бренда поповнилася новою моделлю - повністю електричним веном PEUGEOT e-PARTNER, який пропонує: 

- запас ходу до 275 км (по циклу WLTP, дані вимагають остаточного підтвердження);

- два варіанти розміру кузова - стандартний або подовжений кузов;

- два типи кузова - повністю вантажний вен (перевезення до трьох людей, включаючи водія) або вантажопасажирський варіант (перевезення до п'яти людей, включаючи водія);

- вантажопідйомність до 800 кг;

- можливість буксирування причепа до 750 кг;

- корисний об'єм вантажного відсіку до 4,4 куб. м - ідентично версіями з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ).

100% електромобіль - нове покоління венів пропонує новий рівень ефективності

Створений на основі EMP2 (Efficient Modular Platform 2), як мульти-енергетичній платформі, новий вен PEUGEOT e-PARTNER пропонує на 100% електричний привід: електромотор потужністю 100 кВт з обертовим моментом 260 Нм і тяговий акумулятор на 50 кВтг.
 

В результаті новинка PEUGEOT e-PARTNER відрізняється наступними характеристиками (ще вимагають остаточного підтвердження):

- максимальна швидкість 130 км/год;

- розгін 0-100 км/год за 11,2 секунди;

- прискорення 80-120 км/год за 8,9 секунди.

Новинка PEUGEOT e-PARTNER доступна в двох типах кузова за розміром - стандартному і подовженому - проте обидва варіанти отримують однотипний акумулятор ємністю 50 кВтг. Акумулятор складається з 18 модулів і забезпечує запас ходу до 275 км (згідно вимірювального циклу WLTP, Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures).

Для новинки PEUGEOT e-PARTNER запропоновано два типи вбудованих зарядних пристроїв: 1-фазний потужністю до 7,4 кВт або 3-фазний потужністю до 11 кВт. Лючок для підключення зарядного кабелю розташований на задньому лівому крилі. Як джерело живлення може виступати звичайна розетка, пристрій типу «Wallbox», публічна потужна зарядна станція. В результаті новинка дає повну свободу вибору: можна заряджатися вдома і на роботі, або на спеціальних публічних зарядних станціях.

Кокпіт-салон, створений відповідно до специфічних запитів електромобіля

 

Перш за все, електромобіль PEUGEOT e-PARTNER пропонує селектор для вибору режимів руху, яких всього передбачено три: 

- «Eco» з максимально допустимою потужністю 60 кВт (190 Нм) - максимальна дальність ходу на одній повній зарядці акумулятора;

- «Normal» з максимально допустимою потужністю 80 кВт (210 Нм) - ідеальний компроміс для щоденних поїздок, достатня потужність і запас ходу;

- «Power» з максимально-допустимою потужністю 100 кВт (260 Нм) - відмінна динаміка навіть в умовах повного завантаження.

Всі версії електричного вена PEUGEOT e-PARTNER оснащені «ручним» стоянковим гальмом з електроприводом - вперше для моделі PARTNER взагалі. На додаток до простору в салоні, дана система також забезпечує щоденний комфорт і зручність у використанні.

Салон новинки виконаний у фірмовій концепції PEUGEOT i-Cockpit®, проте він кілька еволюціонував відповідно до вимог електрифікованих автомобілів. Наприклад, тепер на передній панелі є два додаткових покажчика. Як опція пропонується 100% цифровий 10-дюймовий дисплей з HD-розширенням: вперше в даному сегменті венів. Відображення інформації на дисплеї виконано в характерному стилі найсучасніших моделей PEUGEOT, його можна легко налаштовувати і конфігурувати. Оригінальна панель приладів, розташована над рульовим колесом, забезпечує відмінний огляд для водія і може запропонувати максимум корисної інформації: дані бортового комп'ютера, карту навігації, роботу допоміжних систем допомоги, пр.

Задоволення від водіння - кожен день

 

 

Електричний вен PEUGEOT e-PARTNER органічно об'єднав невеликі зовнішні розміри з максимальними вантажними можливостями. Акумулятор розташований в нижній частині кузова і ніяк не позначається на корисному обсязі вантажного відсіку.

Широкий вибір модифікацій електричного вена PEUGEOT e-PARTNER: для всіх і для кожного

Широкі можливості трансформації знаходять свій прояв у модульному 3-місному салоні Multiflex, який встановлює нові стандарти в класі по своїй універсальності і гнучкості в управлінні простором. 

Корисний об'єм вантажного відсіку досягає 4,4 куб. м для версії з подовженим кузовом (3,8 куб. м для версії зі стандартним кузовом), що повністю відповідає даним показниками в звичайному автомобілі-вені PEUGEOT PARTNER з традиційним двигуном внутрішнього згоряння. Максимальна вантажопідйомність може досягати 800 кг – кращий показати в класі серед інших подібних електричних моделей.

Електричний вен PEUGEOT e-PARTNER намагається максимально повно відповідати запитам покупців, навіть з урахуванням ряду специфічних потреб. Тому в гамі новинки було підготовлено відразу кілька спеціальних версій: PRO або PREMIUM (високий рівень комплектації), ASPHALT (спеціально для водіїв і далеких поїздок), GRIP (спеціально для суворих умов експлуатації).

З урахуванням того, що смартфони сьогодні стали невід'ємною частиною нашого щоденного життя, в новому вені PEUGEOT e-PARTNER даному питанню приділяється окрема увага. Так, центральний сенсорний дисплей має функцію MirrorScreen, а також підтримує сумісність зі смартфонами по протоколам Apple CarPlay™ і Android Auto™.

Продажі нового електричного вена PEUGEOT e-PARTNER стартують в Європі вже в другій половині 2020 року, електромобіль буде випускатися на заводі Бренду в місті Віго (Vigo), Іспанія.