Ліон Авто

PEUGEOT e-TRAVELLER – новий рівень подорожей

PEUGEOT e-TRAVELLER – новий рівень подорожей

Бренд PEUGEOT продовжує активну роботу над розширенням електрифікованої лінійки автомобілів. Відразу після представлення вантажного фургона PEUGEOT e-Boxer на ринок виходить пасажирська версія PEUGEOT е-Traveller, зі 100% електричним двигуном. Комфортний в будь-яких ситуаціях і для будь-яких поїздок - як ділових, так і особистих - з великим містким салоном, численними технологіями для безпеки і зручності в щоденному житті, з пізнаваним стилем і строгим дизайном - новий вен PEUGEOT е-Traveller пропонує всі ключові якості моделі Traveller , додаючи до них електропривід: більше ніяких екологічних компромісів і ніяких вихлопних газів!

 

 

 

Новинка PEUGEOT е-Traveller не терпить ніяких компромісів, пропонуючи тільки найкраще:

-  два акумулятора, два варіанти запасу ходу - максимум 330 км (WLTP);

- три варіанти довжини кузова на вибір покупця;

- висота автомобіля складає 1,9 м;

- дев'ять посадочних місць.

 

Новинка задовольняє всі потреби і запити клієнтів у їхньому професійному та приватному житті. Так новий PEUGEOT e-Traveller пропонує 3 варіанти довжини кузова, від 5 до 9 посадочних місць, Business і Business VIP комплектації, призначений для пасажирських перевезень і активного заміського відпочинку.

 

 

Для бізнесу або відпочинку, для корпоративних чи особистих поїздок

 

 

 

Версія Shuttle призначена для пасажирських перевезень в корпоративній сфері або для бізнесу в області пасажирських перевезень (таксі, трансфери готелів або аеропортів) з обробкою Business (від 5 до 9 місць) і Business VIP (від 6 до 7 місць). Залежно від версії задні пасажири на другому і третьому ряду мають незалежні розсувні шкіряні сидіння з підлокітниками або розділені в пропорціях 2 / 3-1 / 3 розсувний диван. VIP-оздоблення пропонує п'яти- або чотирьох місний салон з незалежними сидіннями, трьохзонний кліматконтроль, затемнене скло і панорамний скляний дах.

 

PEUGEOT e-Traveler версії Combispace в комплектаціях Active і Allure пропонує від 5 до 8 пасажирських місць. Даний варіант задовольняє різні потреби сімей, а також любителів відпочинку та спорту завдяки безлічі варіантів сидінь, як розсувних, так і зйомних. Така гнучкість дозволяє максимально використовувати простір салону і насолоджуватися комфортом пересування.

 

 

Маневренность и управляемость

 

Новий PEUGEOT e-Traveller легкий в управлінні і адаптується до бажань і потреб повсякденного життя завдяки своїй маневреності. Комфорт і безпека мінівена не поступаються його практичності і надійності. Залежно від обраної комплектації новинка може бути обладнана безліччю систем допомоги водієві. Серед них: адаптивний круїз-контроль з обмежувачем швидкості (в базовій комплектації), система допомоги при підйомі по схилу - Hill Start Assist, моніторинг сліпих зон і камера заднього виду, розпізнавання дорожніх знаків і контроль рядності руху, контроль втоми водія і ін. Управління цими та іншими системами здійснюється через 7-дюймовий сенсорний екран, а дані про поїздку можуть виводитися на високотехнологічний проекційний head up-дисплей. Приємним і зручним доповненням стане опція Hands Free Access, яка закриває і відкриває двері за помахом ноги під заднім бампером.

 

Універсальний PEUGEOT e-Traveller пропонується в 3-х доступних версіях довжини:

  • Компактний (4,60 м) ;
  • Стандартний (4,95 м);
  • Довгий (5.30 м).

 

Зверніть увагу, що висота автомобіля складає 1,9 м, що відкриває новинці доступ на будь-яку підземну парковку.

 

Спільними рисами різних версій є комфорт і простір усередині, доступний всім пасажирам, як спереду, так і ззаду на другому і третьому рядах. Пасажирам зручно, незалежно від того, на якому вони сидінні. Новий e-Traveller PEUGEOT пропонує максимально вільне та комфортне розміщення пасажирів і можливість вмістити до 9 чоловік з об'ємом багажного відділення 1500 літрів; до 5 чоловік з багажником об'ємом 3000 літрів, або навіть до 4900 літрів завдяки зніманню другого і третього ряду сидінь. У салоні є безліч відкритих або закритих внутрішніх відсіків для зберігання, що дозволяє розмістити всі потрібні дрібниці.

 

 

 

100% електричний мінівен - новий рівень ефективності

Новинка побудована на універсальній модульній платформі EMP2, яка передбачає використання різних видів силових агрегатів. Так, PEUGEOT e-Traveller отримав 100% електричний привід, основою якого є електромотор з максимальною потужністю 100 кВт і крутний момент 260 Нм. Причому крім номінальної потужності, електродвигун також може запропонувати і ряд інших переваг: максимальна тяга відразу з першого обороту, рух без шуму і вібрацій, немає перемикання передач і неприємних запахів. І, звичайно, повністю відсутні викиди CO2.

 

 

 

Новинка PEUGEOT e-Traveller демонструє цілком гідні швидкісні якості (в режимі POWER):

- максимальна швидкість 130 км / год;

- розгін 0-100 км / год за 13,1 с;

- проходження 1000 м зі старту за 35,8 с;

- прискорення 80-120 км / год за 12,1 с.

 

Крім того, електричний PEUGEOT e-Traveller є одним із перших електромобілів PEUGEOT, який пропонує один з двох акумуляторів на вибір клієнта: 50 кВтг або 75 кВтг. Залежно від розміру акумулятора також змінюється і запас ходу - максимум до 330 км (згідно з правилами вимірювального циклу WLTP).

 

Широкі можливості вибору їздових налаштувань, регулювання інтенсивності рекуперації

Новий електричний PEUGEOT e-Traveller пропонує три режими руху, які перемикаються спеціальним селектором в салоні.

Кожен режим пропонує свої настройки роботи електромотора:

- режим «Eco» (віддача електромотора 60 кВт і 190 Нм) - для максимальної дальності ходу;

- режим «Normal» (віддача електромотора 80 кВт і 210 Нм) - для звичайних щоденних поїздок;

- режим «Power» (віддача електромотора 100 кВт і 260 Нм) - для максимальної динаміки і тяги при повному завантаженні.

 

Також передбачено два варіанти інтенсивності рекуперації (уповільнення автомобіля з одночасною підзарядкою тягового акумулятора).

Водій може вибрати:

- звичайну помірну рекуперацію - слабке уповільнення, подібно до процесу гальмування двигуном на автомобілях з ДВС;

- більш інтенсивний рівень рекуперації - вибирається після натискання кнопки «В», дозволяє більш інтенсивно сповільнювати мінівен і більш ефективно накопичувати енергію в акумулятор.

 

 

 

 

Миттєва впізнаваність, видимі відмінності: зовні і всередині

Відповідно до концепції Бренда - сила і витонченість - новинка PEUGEOT e-Traveller зберігає строгий зовнішній стиль моделі Traveller, але доповнює його характерними дизайнерськими відмінностями електричної версії. Салон електричного фургона також змінився: використана оригінальна панель приладів, розширено функціонал системи мультимедіа та навігатора, повністю перероблена центральна консоль - тут з'явився перемикач «e-Toggle» і селектор виборів режиму їзди. Також електромобіль покращився в важливі дрібниці: наприклад, доданий автоматичний паркувальний гальмо і верхні відсіки для зберігання речей.

 

Відмінні деталі зовні:

- «Двоколірний Лев»- оригінальний логотип спереду і ззаду, який змінює свій колір залежно від кута зору (входить в спеціальний дизайнерський пакет« Pack Look »);

- люк зарядного порту в лівому передньому крилі;

- особлива накладка на решітку радіатора;

- позначення «e-Expert» на задній частині кузова.

 

Відмінні деталі всередині:

- змінена панель приладів, яка дозволяє контролювати роботу електромотора і рівень заряду тягового акумулятора;

- оригінальна графіка для системи мультимедіа, контроль витрати / рекуперації енергії і стану акумулятора, навігація TomTom Traffic 3D з відображенням точок зарядки електромобіля;

- новий перемикач «e-Toggle» замість звичайного важеля МКПП / АКПП;

- селектор для вибору режимів їзди («Eco», «Normal», «Power»);

- кнопка активації паркувального гальма.

 

 

Всі версії новинки PEUGEOT e-Traveller оснащені електричним стоянковим гальмом («ручник» з електроприводом і управлінням кнопкою) - інновація для даної моделі. Ця функція сприяє комфорту і зручності в щоденній експлуатації, а також забезпечує додатковий простір на підлозі, адже традиційного важеля ручного гальма тепер немає.

 

 

Спеціалізуючись на перевезенні людей з максимальним комфортом, новий PEUGEOT e-Traveler доповнює лінійку електромобілів PEUGEOT, ідеально втілюючи в собі міць вибору. Продажі нового PEUGEOT e-Traveller в Європі стартують з другої половини 2020 року.