Ліон Авто

PEUGEOT представили широку лінійку авто на AgroExpo в Кропивницькому

PEUGEOT представили широку лінійку авто на AgroExpo в Кропивницькому

Сьогодні аграрний бізнес є одним з ключових напрямків роботи в Україні, а також незмінним драйвером зростання для країни. Тому в даному секторі економіки постійно вирує життя, активно працюють різні компанії і Бренди. В тому числі, добре відомий автомобільний Бренд Stellantis - PEUGEOT- який візьме участь у виставці AgroExpo і представлять зацікавленим клієнтам унікальні комерційні фургони, а також оригінальні легкові автомобілі.
 
PEUGEOT: ставка на повний привід 4х4
Бренд PEUGEOT представить на виставці відразу два автомобілі з повним приводом. По-перше, унікальний фургон PEUGEOT Traveller Dangel 4x4, який відрізняється не тільки системою повного приводу з блокуванням диференціалу, але також збільшеним кліренсом і захистом дна - справжній підкорювач бездоріжжя! По-друге, кросовер PEUGEOT 3008 Hybrid4, який поєднує в собі інноваційну техніку типу «plug-in hybrid», високу потужність в 300 к.с., можливість руху тільки на електротязі з витратою 0 л на 100 км, розкішну обробку і максимальний рівень комплектації.
Кроме того, на выставке также будет представлен обновленный кроссовер PEUGEOT 5008: идеальный автомобиль для большой семьи, оснащенный мощным турбодизелем и предлагающий удобный 7-местный салоном. Также гости выставки смогут познакомиться с PEUGEOT Rifter: оригинальным минивэном, который станет надежным помощником и для семьи, и для бизнеса.
 
Запорука успіху в роботі - індивідуальний підхід до кожного клієнта
Пропозиція різних автомобілів і широка модельна гамма є однією з основних причин успішного співробітництва з Групою Stellantis. Для кожного клієнта, під будь-які запити - обов'язково знайдеться відповідний автомобіль: великий фургон для перевезення вантажів або компактний недорогий легковий автомобіль для співробітників компанії і приватних осіб-покупців.
Також можлива підготовка переобладнаних автомобілів, які створені за індивідуальними проектами. Група Stellantis успішно працює в корпоративному секторі, відповідаючи всім запитам клієнтів. Будь-то велика партія автомобілів - як приклад, реалізації поставки 1 800 автомобілів для Укрпошти. Або складне переобладнання для створення унікального автомобіля - як приклад, створення компактних пожежних автомобілів на шасі PEUGEOT Boxer.
 
До зустрічі на виставці AgroExpo!