Ліон Авто

Новий онлайн склад PEUGEOT в Україні

Новий онлайн склад PEUGEOT в Україні

Бренд PEUGEOT запускає новий напрямок роботи в Україні - фірмовий «інтернет-магазин» з максимально широкою пропозицією автомобілів, які є на українських складах: як імпортера, так і дилерів. Тепер потенційному покупцеві доступний зручний підбір необхідного автомобіля, можливість сортування за різними параметрами, інформація про місцезнаходження бажаної моделі (контакти дилера), зображення автомобіля в даному кольорі і обраної комплектації. Інтернет-магазин PEUGEOT доступний за посиланням http://bit.ly/2ZEwd5q.

Пандемія і карантин в Україні, які тривають з початку 2020 року, спонукали винайти кардинально нові методи ведення бізнесу. З одного боку - обмеження на роботі автосалонів по продажу нових автомобілів. З іншого боку - все також висока необхідність власного автомобіля, в тому числі і як ще одного захисного бар'єру проти поширення вірусу. Відповіддю на такі зміни умов роботи стала послуга демонстрації онлайн складу автомобілів PEUGEOT: Бренд одним із перших на ринку дав таку можливість.

А тепер PEUGEOT пропонує подальший розвиток цієї ідеї - фірмовий «інтернет-магазин» для всього складу автомобілів PEUGEOT в Україні: як легкових, так і комерційних. Продумана система фільтрів дозволяє виставити пріоритетний фільтр, будь то ціна автомобіля або ж бажана модель. Вибравши модель, яка відповідає запитам, клієнт вже переходить до більш детального підбору автомобіля і у нього з'являється великий перелік фільтрів, таких як: двигун, коробка передач, тип кузова, потужність, рік випуску, колір. В результаті кожен покупець може вибрати ідеальний автомобіль під свої запити і фінансові можливості. Визначившись з вибором, клієнт отримує список доступних автомобілів в різних кольорах кузова і різних комплектаціях. У вибраному списку відображаються як автомобілі, що знаходяться на складі імпортера, так і автомобілі, які знаходяться на складах у дилерів - причому відразу з зазначенням контакту дилера. У підсумку це дозволяє потенційному клієнту отримати прямий контакт дилера, що продає цей автомобіль, записатися на тест-драйв, отримати он-лайн консультацію.

Заходьте онлайн склад автомобілів PEUGEOT, вибирайте ідеальний автомобіль для себе, порівнюйте різні моделі і комплектації, дізнавайтеся наявність моделі у дилера і його контакти - все це і навіть більше тепер є на відстані одного «кліка»!