Ліон Авто

Підготуйте свій улюблений автомобіль до літнього сезону: 20% вигоди на оригінальні запчастини, 100% впевненості в якості!

Підготуйте свій улюблений автомобіль до літнього сезону: 20% вигоди на оригінальні запчастини, 100% впевненості в якості!

 

  • Власники PEUGEOT, CITROЁN, OPEL можуть підготувати свої автомобілі до літнього сезону з вигодою 20% на деталі підвіски і гальмівної системи.
  • Оригінальні запчастини - запорука ідеальних ходових якостей автомобіля, а також короткої гальмівної дистанції, що вкрай важливо при тривалих літніх подорожах.
  • Пропозиція діє з 1 квітня до 31 травня на всіх авторизованих сервісних станціях PEUGEOT, CITROЁN, OPEL. Пропозиція поширюється на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці.

 

Нарешті прийшло весняне тепло. А це означає, що турботливим автолюбителям пора готувати своїх «залізних коней» до далеких подорожей і швидкісних автотрас. Перш за все, слід встановити літні шини, купити сонцезахисні шторки, також можна змінити щітки склоочисника - адже минулі напевно зносилися за зиму. Але що ще бажано зробити?

 

Наполегливо радимо: приділіть увагу підвісці і гальмам автомобіля! Адже попереду вас чекають тривалі поїздки в відпускний період, багато кілометрів швидкісних шосе і автострад - треба, щоб автомобіль був до цього повністю готовий. Разом з тим, підступна зима могла залишити неприємні сюрпризи-наслідки у вигляді пошкодження деталей ходової частини, надірваних пиляків і гумовометалічних елементів, тд. Особливо, з урахуванням рясних снігопадів і сильних морозів, якими прощалися січень-лютий нинішнього року.

 

Спеціально для дбайливих автолюбителів, представництво Концерну Stellantis в Україні пропонує унікальну сервісну програму: деталі підвіски і гальмівної системи на автомобілі PEUGEOT, CITROЁN, OPEL з вигодою 20% відносно стандартних цін. Важливо відзначити, що дана пропозиція діє в період з 1 квітня по 31 травня і поширюється не тільки на запчастини, а й на роботи по їх установці на авторизованих сервісних станціях.

 

Таким чином, клієнт отримує можливість привести в порядок ходову частину і гальмівну систему свого автомобіля з мінімальною ціною, але максимальною якістю: тільки оригінальні запчастини, тільки майстри-профі! Будьте впевнені - нові деталі підвіски повернуть фірмовий комфорт і керованість автомобіля. А гальмівні диски і колодки забезпечать надійне уповільнення навіть з високих швидкостей літніх автобанів.

 

Підготуйте свій автомобіль до літнього сезону максимально правильно і в повному об'ємі! І в цьому вам обов'язково допоможуть офіційні дилери й авторизовані сервісні центри PEUGEOT, CITROЁN, OPEL.